Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Doprava+Poštovné

Doprava, poštovné a balné sú 3 dôležité premenné, ktoré vstupujú do výslednej ceny za vašu objednávku chutných KEKSOV. Chceme s Vami hrať férovú hru a objasniť, čo všetko vstupuje do nákladov na dopravu.

Doprava

V každej objednávke máte možnosť voľby 4 druhov dopravy resp. dodania. Spôsoby dopravy sú nasledovné:

Osobný odber

Vyzdvihnite osobne na adrese prevádzky: Slávnica 1917/48, 018 54 Slávnica v čase PONDELOK - PIATOK 16:00 - 19:00.

Zásielkovňa - Výdajné miesta

Sieť výdajných miest Zásielkovne na Slovensku. Vyberte si to najvhodnejšie a najpohodlnejšie pre vyzdvihnutie Vašej zásielky.

Slovenská pošta - Balík na poštu

Sieť výdajných miest/pobočiek Slovenskej pošty. Vyberte si to najvhodnejšie a najpohodlnejšie pre vyzdvihnutie Vašej zásielky.

Slovenská pošta - Balík na adresu

Dajte si doručiť balík na Vami zvolenú adresu domov, do práce alebo na iné miesto. V prípade nezastihnutia Vám bude balík odložený na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty k dodacej adrese.

 

Poštovné

Poštovné máme pre Vás v 4 cenových úrovniach:

Cenová úroveň 3,90€:

Táto cenová úroveň je započítavaná pri voľbe spôsobu dodania výdajnými miestami Zásielkovne alebo výdajnými miestami / pobočkami Slovenskej pošty. Je to teda spôsob dodania na zvolené pobočky a následné vyzdvihnutie objednávok na týchto miestach.

Cenová úroveň 4,90€:

Cena 4,90€ je účtovaná len pri voľbe dopravy Slovenská pošta - Balík na adresu. Pri nazastihnutí na dodacej adrese Vám bude balík uložený na najbližšej pobočke Slovenskej pošty  k uvedenej dodacej adrese.

Cenová úroveň 5,90€:

Cena 5,90€ je účtovaná pre dopravu spôsobom GLS SK. Dajte si doviezť KEKSE priamo k Vám domov alebo na firmu kuriérskou spoločnosťou GLS.

Cenová úroveň ZDARMA:

ZDARMA sú všetky osobné odbery a objednávky nad 90€*.

*Objednávky nad 5kg hmostnosti v prípade potreby budú prepočítané individuálne. 

 

Platby

Pre rôzne druhy dopravy prislúchajú rôzne možnosti platieb. Vo všeobecnosti môžete využívať platby: Dobierkou (iba pri Zásielkovni), Platbou vopred bankovým prevodom, Platobnou kartou (online platba cez platobnú bránu (GoPay) VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro Online, bankové prevody: Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Poštová banka a ČSOB banka). Každá z týchto 3 možností je sprostredkovaná činnosť ich poskytovateľmi, ktorá podlieha nákladom. Čiže rovnako sa jedná o vstup do výslednej ceny za dopravu.

 

Balné

Balné KEKSOV je rozdelené do 4 základných veľkostí. Tieto sú použité ako pri boxoch tak aj pri objednávkach aj samotných KEKSOV podľa Vášho ľubovoľného výberu.

Krabica MALÁ: 6 - 8 kusov KEKSOV

Krabica STREDNÁ: 9 - 16 kusov KEKSOV

Krabica VEĽKÁ: 17 - 32 kusov KEKSOV

Bublinková obálka: v prípade odberu do 5 kusov KEKSOV

T.j. napríklad pri objednaní 4 kusov kokosových, 3 kusov mandľových a 3 kusov mandľovo karobových KEKSOV ich máte spolu 10 kusov. Tým pádom je Vaša objednávka automaticky balená do krabice veľkosti STREDNÁ.

Samozrejme toto balné tiež vstupuje do procesu ceny poštovného a je to jedna zo spomínaných premenných, ktorá vstupuje do ceny za dopravu.

Balenia KEKSOV sú vyrátané tak, že v prípade plnej danej krabičky sú samotné KEKSE na tesno. Takto uložené KEKSE nestrácajú na svojej chuti ani kvalite. Jediné riziko je v miernej deformácii obalu. Dôvod je minimalizovať manipulačné zaobchádzanie / poškodenie obsahu (KEKSOV) s krabičkami počas celej logistickej cesty k Vám.

 

Minimálne odberové množstvo

KEKSE nie sú limitované minimálnym množstvom na objednanie. Každé množstvo podlieha balným a poštovným pravidlám vypísaným vyššie.

 

 

                                                                                                                                                                                     All rights reserved © 2023 Mi:nek, s.r.o.

Informácie pre zákazníkov
Prevádzka

Osobný odber:

Slavnica 1917/48,

018 54 Slavnica

Slovenská republika

PON-PIA: 16:00-19:00

Firemné údaje

 

 

 

Mi:nek, s.r.o.

Za Soľnou 1064/11

914 41 Nemšová

Slovenská republika

 

 

Kontakty
Logo
Volajte PO-PIA 8:00 - 15:00
All rights reserved © 2023 Mi:nek, s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk