Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. KEKSE BLOG
  3. NIE JE POTRAVINA AKO POTRAVINA
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
15.07.2020

NIE JE POTRAVINA AKO POTRAVINA

Poznáte možno sami, že pri kúpe nejakého produktu Vám nechutí, tak ako chutia samotné suroviny prirodzene osamote.!? Áno to je v dnešnom konzumnom živote bohužial prirodzené.

Preto masovo umiestnené potraviny a produkty v regáloch nie sú vždy zárukou toho ako má niečo chutiť, vyzerať alebo pôsobiť. Zároveň tieto majú najväčšie finančné zdroje na marketing resp. reklamu a vedia najviac presvedčiť, že je to práve opak. NIE, NIE JE.

Preto chceme upriamiť pozornosť na naše KEKSE. 

Chuť

- ich chuť výchádza skutočne len zo základných surovín, tých ktoré sú uvedené v zložení. V KEKSOCH nenájdete jednu prídavnú látku, umelé sladidlá, emulgátory ani žiadne farbivá. Chuť je lahodná (samozrejme netvrdíme, že KEKSE chutia každému, ale určite tvrdíme, že sú určené pre každého) a zároveň výrazná.

Vôňa

- rovnako ako pri chuti, ich vôňa vychádza len z použitých základných surovín bez použitia aróm alebo esencií. Pri privoňaní skutočne cítiť madle a kokos, ktoré sú základným prenikavým prvkom KEKSOV.

Konzistencia

- a sme pri parametri, o ktorom je v podstate celý tento blog. Áno KEKSE sú konzistentne iné ako iné komerčné sladkosti. Pri zakusnutí to je o miernom krupnutí oblátok a preniknutiu do bohatej vlhkej náplne - pričom pri komerčných sladkostiach to je pri zakusnutí o celkom churmkavom dojme, kde sa skladajú väčšinou z viacero vrstiev a všetky sú suchšieho charakteru.

Výzor

- jedná sa o parameter, ktorý často tzv.predáva a udáva objemy predaja. Áno, je prirodzené, že veci krajšie vyzerajúce vzbudzujú väčší dojem a pocit na vlastnenie produktu. Nie je to však vždy záruka aj kvality!! KEKSE majú klasický vzhľad keksíku alebo napolitánky. Prosto povedané, medzi 2 kusmi oblátok sa nachádza šťavnatá náplň. Pri KEKSOCH sa Vám kludne môže stať, že oblátka sa Vám bude mierne oddeľovať od náplne alebo že pri skladovaní v teplejšom prostredí sa vnútro mierne roztopí - chceme Vás ubezpečiť NIE JE TO VADA ANI POKAZENÝ PRODUKT A ANI V ŽIADNOM PRÍPADE NIEČO ČO BY ZNIŽOVALO KVALITU KEKSOV. Dôvod je úlpne prostý, KEKSE sú vyrábané z lásky holými rukami, teda HANDMADE. Naše výrobky nie sú na milimetre presné pretože nevychádzajú z výrobnej linky. Líšia sa a preto sa môže stať sem tam niečo z vyššie spomenutého. Zaručene sú ale chutné, z kvalitných surovín a z lásky vyrábané pre každého.

Posolstvom v podstate je, že by sme sa ako ľudia mali rozhodovať subjektívne a osobitne, teda tvoriť si názor sami a mať zdravé kritické myslenie aj k potravinám. To, že niečo má masívnu reklamu, neznamená, že je to zdravšie a lepšie. Ani to, že sme na niečo naučení a máme skusiť niečo druhé a odlišné neznehodnocuje prvky nového produktu. Každý je svojou podstatou výnimočný, každému chutí niečo iné resp. my sami sme všetci rozdielni a máme iné preferencie.

Želáme všetkým dobrý výber potravím, dobrú chuť k ich konzumácií a veľa zdravia.

Veríme, že KEKSE si svojou originalitou, inakosťou a zdravým prevedením získajú priazeň medzi Vami.

Ďakujeme

Vaše KEKSE

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                     All rights reserved © 2021 Mi:nek, s.r.o.

Informácie pre zákazníkov
Prevádzka

Osobný odber:

Slávnica 1917/48,

018 54 Slávnica

Slovenská republika

PON-PIA: 16:00-19:00

Firemné údaje

 

 

 

Mi:nek, s.r.o.

Za Soľnou 1064/11

914 41 Nemšová

Slovenská republika

 

 

Kontakty
Logo
Volajte PO-PIA 8:00 - 15:00
All rights reserved © 2021 Mi:nek, s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.