Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Slide

Projekt KEKSE

 

Prečo?

Projekt KEKSE vznikal dlhé mesiace. Tieto KEKSÍKY vznikali na základe osobných zdravotných ťažkostí, ktoré vyústili hneď do 4 potravinových obmedzení. Konkrétne intoleranciu na laktózu aj mliečnu bielkovinu, intoleranciu na lepok, problém s cukrom a silnú histamínovú intoleranciu. Po prvých týždňoch zúfalstva, čo vôbec jesť a ešte dlhších týždňoch a úvah akú "maškrtu" zakusnúť sa začali formovať KEKSE. 

 

Pre koho?

PRE VŠETKÝCH. KEKSE sú určené skutočne každému. Tak ako ľuďom, ktorí trpia týmito čoraz častejšími potravinovými obmedzeniami (intolerancia na laktózu či mliečnu bielkovinu, intolernacia na lepok či celiakia, histomínová intolerancia, intolerancia na vajcia alebo sóju, cukrovka prípadne iné alebo ich kombinácie), tak aj všetkým zdravým, ktorí majú radi sladkosti a chcú si ich dopriať racionálnejšou formou. Všetky príchute sú tak vhodné pre mlsné jazýčky detí aj dospelých.

 

Cieľ

Cieľ je spoločný. Spoločným úsilím dopriať čím väčšej skupine ľudí sladkosti, ktoré prospejú ako ľudom bez potravinových obmedzení tak tým, ktorí trpia minimálne jedným z týchto obmedzení. Zdravie máme len jedno a v dnešnej zrýchlenej dobe treba dbať na kontrolu toho, čo kupujeme a čo jeme, prípadne čo nosíme do chladničky a špajze celej rodiny. Je to o našom prístupe a zodpovednosti k sebe a ostatným.

 

Zdravie

Zdravie máme len jedno a to si treba chrániť. Ako väčšími opatreniami, športovou aktivitou alebo aj jedálničkom. Sladkosti sú súčasťou jedálnička takmer každého z nás alebo každej domácnosti. Ide teda o zdravie nad rámec nás samotných. 

 

Suroviny

Projekt KEKSE a teda konkrétne oblátky sú vyrábané zo základných surovín, bez použitia aróm a farbív. Ide tak o produkt, ktorý je ľahko konzumovateľný resp. ľahšie stráviteľný. V oblátkach sa nenachádza LEPOK, MLIEKO alebo LAKTÓZA, VAJCIA, KVASNICE či SÓJA a majú skutočne nízky obsah cukru - v každej oblátke menej ako 7g MEDU.

                 

 

Spotreba

Aj pre použité suroviny a proces výroby je doba spotreby kratšia oproti bežným sladkostiam. Po výrobe a následnom zabalení je odporúčané spotrebovať tieto oblátky najlepšie do 3 mesiacov od dátumu výroby. Ten je uvedený na každom obale zo zadnej strany.

 

HANDMADE

KEKSE sú výtvorom 2 rúk. Sú skutočne poctivo ručne vyrábané, čo je aj vidieť na každej oblátke osobitne. Nemajú jednotný tvar presne na milimetre, ani hrúbku, dokonca ani náplne nie sú po každé úplne rovnaké pri použití tých istých surovín a postupov. To je však dôkazom, že sú vyrábané rukami, preto aby pomohli tým, ktorí to potrebujú ale aj tým, ktorí si prajú jesť sladkosti s rozumom a so zreteľom na svoje zdravie. Dokonca konzistencia pri konzumácii a zahryznutí je mierne odlišná od toho, na čo sme zvyknutí, ale to robí KEKSE výnimočné. Sú plné skvelých surovín, poctivej ťažkej práce a lásky s radosťou. 

 

Jedinečnosť

KEKSE sa po nikom neopakujú a sme prvými sladkosťami svojho druhu. T.j. keď natrafíte časom na podobný produkt, verte, že ide o napodobeninu a nie je v tom ani štipka kreativity, lásky a ochoty pomáhať zdravým aj chorým. KEKSE sú skutočne jedinečným produktom. Na trhu v podstate unikátnym a to vo forme toho, že takto vyrábané sladkosti sú unikátne. Sú bezlepkové, bezsójové, bezlaktózové, bezvaječné, nízkocukrové a kombinácia týchto pozitív je skutočne unikátna spomedzi toho, čo môžete dnes na trhu, resp. v obchodoch nakúpiť.  

 

 

 

                                                                                                                                                                                     All rights reserved © 2023 Mi:nek, s.r.o.

Informácie pre zákazníkov
Prevádzka

Osobný odber:

Slavnica 1917/48,

018 54 Slavnica

Slovenská republika

PON-PIA: 16:00-19:00

Firemné údaje

 

 

 

Mi:nek, s.r.o.

Za Soľnou 1064/11

914 41 Nemšová

Slovenská republika

 

 

Kontakty
Logo
Volajte PO-PIA 8:00 - 15:00
All rights reserved © 2023 Mi:nek, s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk